Wykonujemy stoły drewniane z grubymi toczonymi nogami!
Podstawowym i najważniejszym meblem w każdej jadalni jest stół, a właściwie strefa jadalniana w domu może składać się tylko ze stołu i krzeseł. Wszystko zależy od tego jaką ilością miejsca dysponujemy i jak planujemy go zagospodarować. To jednak wiadome, że jadalnia z dużym stołem, to centrum życia towarzyskiego i rodzinnego. To w niej gościmy naszych najbliższych podczas świąt i rodzinnych uroczystości, a także spędzamy codzienne chwile ze wszystkimi domownikami. Nasza propozycja stół glamour z pięknie toczonymi nogami może być interesująca dla wielu klientów.
By wygodnie korzystać ze stołu jadalnianego powinno być wokół niego minimum 60cm miejsca z każdej strony. Użytkownik stołu potrzebuje dla wygody minimum 50cm miejsca przy stole, czyli długości blatu. Przykładowo 3 osoby z jednej strony stołu potrzebują minimum 150cm długości blatu.
W bogato zdobionych jadalniach glamour odnajdują się także stoły z drewna.
Przepych wnętrz zaprojektowanych w tym stylu subtelnie tonują meble wykonane z naturalnego materiału, jakim jest lite drewno. Urządzanie wnętrz to prawdziwa przygoda, ale również spore wyzwanie, a najważniejsze w tym jednak jest to, by nie zatracić się w aktualnie panującej modzie. W naszym domu urządzamy przestrzeń dla nas, dla tego, by dobrze się w niej czuć. Wybierając stół glamour z litego drewna, możemy być pewni, że ten ciepły, naturalny materiał wprowadzi także ciepłą i przyjazną atmosferę do wnętrza.
W dobie wszechobecnego plastiku i połyskliwych sztucznych tworzyw lite drewno jest wyznacznikiem luksusu i dobrego gustu. Coraz częściej występuje w roli ornamentu, który dodaje współczesnym meblom klasy i stylu. Drewno ociepla wnętrza, pomaga stworzyć atmosferę odprężenia i relaksu. Jednocześnie jest łatwe w pielęgnacji, renowacji, a czas działa tylko na jego korzyść.
Przedstawiony tutaj system rozkładania stołu, to bardzo tradycyjny i prosty system ale za to niezawodny. Powiększa stół o 45 cm z każdej strony na życzenie klienta i za dopłatą stół może rozkładać się o 50cm z każdej strony. Zobacz filmik -jak prosto powiększyć stół S5 Dostawki należy schować poza stołem, ponieważ nie mieszczą się pod blatem stołu.
Posiłki i spotkania rodzinne przy stole z litego drewna, stole dębowym czy bukowym, będą na pewno wielką przyjemnością
Przedstawiamy przykładowy cennik stołu z nogami toczonymi. Cennik dotyczy stołu z blatem 2,5 cm i z nogami wzór z podwójną kulą średnicy około 18cm.
Rozmiar stołu nierozkładanego | Stoły bukowe | Stoły dębowe | Rozmiar stołu rozkładanego | Stoły bukowe | Stoły dębowe |
Stół 160 x 90 | 4000 | 5800 | Stół 160/250 x 90 | 5000 | 6800 |
Stół 180 x 90 | 4300 | 6200 | Stół 180/270 x 90 | 5300 | 7200 |
Stół 200 x 100 | 4750 | 6700 | Stół 200/290 x 100 | 5750 | 7800 |
Stół 220 x 100 | 5300 | 7200 | Stół 220/310 x 100 | 6300 | 8300 |
Stoły z toczonymi nogami wykonujemy na indywidualne zamówienia. Kształt nogi, sposób rozkładania stołu, rodzaj drewna, dodatkowe frezowane elementy, kształt blatu, wszystko to ustalamy w trakcie projektowania tego wyjątkowego mebla.
Zapraszamy- chętnie pomagamy w wyborze i wysyłamy próbki materiałów i kolorów.
Poniżej link do krótkiego filmiku na którym zobaczyć mogą Państwo w jaki sposób rozkłada się produkowane przez nas stoły.
Stół rozkładany poprzez dokładane boczne dostawki- dostawki nie chowają się w stole